Į renginį dalyviai suvažiavo iš visos Lietuvos. Jie varžėsi pagal amžiaus grupes: 5–8, 9–12 klasių ir profesinių mokyklų bei kolegijų studentai. Pagal renginio nuostatus dauguma floristinių darbų buvo sukurti iš natūralių ir gamtinių medžiagų. Smagu ir malonu buvo stebėti kuriančius vaikus, o ypač, kaip išradingai ir originaliai jie panaudoja ne tik miško ir pievų dovanas – kankorėžius, šiaudus, samanas, šakeles, kerpes, sėklas, žiedus, spyglius ar lapus, bet ir įprastus, dažnai kasdien naudojamus daiktus bei maisto produktus: makaronus, kruopas, džiovintus apelsinus, riešutus, obuolius, medienos nuopjovas („ripkas“), audinius, siūlus bei kt.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, kiekvienam norėtųsi originaliai ir skoningai pasipuošti namus arba darbo vietą. Tad semiamės idėjų iš kūrybingų vaikų, kurie mus moko, kaip iš natūralių, gamtos dovanojamų ir beveik nieko nekainuojančių medžiagų patiems susikurti šventinę ir mielą rankų darbo puošmeną.

Gal nuotraukose ne visai tiksliai pavyko perteikti  floristinių kūrinių vaizdus, nes realybėje jie atrodė natūraliau ir įdomiau. Tad pabandykite patys prisirinkite parke ar net virtuvėje tinkamų medžiagų ir kurkite savo unikalią kalėdinę puošmeną.