Sidabražolių pasaulyje yra keli šimtai rūšių, kai kurios iš jų auga ir Lietuvoje. Visos jos yra žoliniai augalai, gėlės. Ir yra tik viena rūšis, kuri yra sumedėjusi ir auga kaip krūmas, tai krūminė sidabražolė (Potentilla fruticosa, sin. Dasiphora fruticosa), dažnai dar vadinama sidabrakrūmiu. Savaime mūsų gamtoje ši rūšis neauga, bet pas braliukus latvius kaip ir visoje Europoje ji natūraliai auga pamiškėse, nors ir yra reta.

Sodybose ar parkuose krūminės sidabražolės nėra retos, bet galėtų būti dar dažnesnės dėl kelių priežasčių: yra ganėtinai nereiklios – joms nebūtina derlinga dirva, gali augti ir daliniame pavėsyje. Žydi ilgai ir gausiai nuo birželio mėnesio iki pat šalnų; jas labai lengva dauginti, ir jas retai kada puola kenkėjai bei ligos (kartais lapelius aptraukia miltligė, ypač jeigu augalas pertręštas). Iš krūminių sidabražolių galima sodinti žydinčias neaukštas gyvatvores. Jas galima ir netgi patariama po žydėjimo apkarpyti, tuomet krūmas sutankės ir bus kompaktiškesnis.

Sidabrakrūmių žiedų įvairovė didelė : balta, geltona, kreminė, raudona, oranžinė, rožinė ir  įvairiausi šių spalvų pustoniai. Krūmų aukštis taip pat gali būti įvairus – nuo 0,2 iki 2 m. Skiriasi ir karpytų lapelių spalva – nors daugumos jų lapeliai yra žali, bet yra veislių ir sidabriškos spalvos lapais.

Tad auginkime krūminę sidabražolę – nereiklų ir ilgai žydinti gražų krūmą

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????